Par mums

 East Spirits SIA ir vadošo alkoholisko dzērienu preču marku vairumtirdzniecības uzņēmums, kas apgādā klientus vispasaules mērogā. Mūsu pārdošanas apjomi un sortiments aug katru gadu, padarot East Spirits SIA par vienu no visstraujāk augošajiem alkoholisko dzērienu vairumtirgotājiem mūsu reģionā, savukārt mūsu darbiniekus par vieniem no profesionālākajiem industrijā. Pateicoties ambiciozajai un uz sasniegumiem tendētajai komandai, uzņēmums var lepoties ar plašu sortimentu no alkoholisko dzērienu, alus un bezalkoholiskajiem dzērieniem un atraktīviem cenu piedāvājumiem. Mūs raksturo individuāla pieeja katram klientam, vajadzību izzināšana, kā arī individuālu un konkurētspējīgu  piedāvājumu izstrādāšana.

Mūsu sortimentā ir pārstāvēti praktiski visi vadošie alkoholisko dzērienu kategorijas – viskijs, degvīns, šampanietis, liķieris, alus, vīns, tekila, džins, rums, vermuts, konjaks, bezalkoholiskie un daudzi citi dzērieni.  Mēs ne tikai piedāvājam saviem klientiem pasaules vadošos alkoholisko dzērienu zīmolus, bet izstrādājam arī “personalizēto etiķeti” (private label) pēc klienta pasūtījuma.

2600 m2 plašā noliktava (3590 palešu vietas) un profesionālā komanda ļauj mums īsā laikā nokomplektēt dažādu zīmolu, tilpumu un daudzumu alkoholisko dzērienu, alus un atspirdzinošo dzērienu pasūtījumus. 

Esam ieguvuši arī lieliskus sadarbības līgumus ar vadošajiem pārvadātājiem, kas ļauj mums nogādāt klientu pasūtījumus uz praktiski jebkuru punktu pasaules kartē. Pārvadājumus veicam pa sauszemi, ar konteineriem un ar gaisa pārvadājumiem.

Mūsu uzņēmumam ir sadarbības līgumi ar neatkarīgām noliktavām visa pasaulē, piemēram, Nīderlandē, Vācijā, Spānijā, Itālijā, Miami u.c.

Saviem klientiem piedāvājam ne tikai plašu sortimentu ar viskiju, degvīnu, šampanieti, liķieri, alu, vīnu, tekilu, džinu, rumu, vermutu, konjaku, bezalkoholiskajiem dzērieniem, bet arī citus pakalpojumus:

-preču aplīmēšana ar anotācijām, akcīzes markām un citu specifisku informāciju pēc klienta pieprasījuma;

-plašās noliktavas iespējas ļauj piedāvāt klientiem akcīzes preču uzglabāšanas pakalpojumus;

-“personalizēto etiķeti” (private label) izveidošana alum, degvīnam uc.
Par sadarbības jautājumiem lūdzu sazinieties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem.:

 

We believe, that with our personal attitude and desire to understand the customer’s needs we will achieve the leader’s role among similar companies in our region. Employees of our sales department speak in English, Russian, Spanish and, of course, Latvian.